sobota, 22 grudnia 2012

ŻYCZENIA NA BOŻE NARODZENIE 2012 R.SŁOWO CIAŁEM SIĘ STAŁO I ZAMIESZKAŁO MIĘDZY NAMI.
Po raz kolejny stajemy przed faktem tajemnicy Wcielenia Boga. Nawet nie próbujmy tego zrozumieć. Możemy to tylko kontemplować z głęboką wiarą. Rok Wiary, którego jesteśmy uczestnikami poddał już nas pierwszej próbie. Dotyczyła ona słów zawartych w Piśmie św., a dotyczą one końca świata. Rozsądźmy, komu bardziej uwierzyliśmy, słowu wychodzącemu z Ust Bożych, czy jakiemuś tam pogańskiemu kalendarzowi, choćby pochodził z najwyższej kultury i cywilizacji. Nigdy nikt i nic nie dorówna Prawdzie, którą kieruje do nas Bóg przez Ducha Świętego.
Mocni we wierze trwajmy w miłości Tego, który jest jej Dawcą .
Pochylmy nasze czoła przed Panem Pokoju, Bogiem Miłosierdzia, który jest tak wielki, że w tej wielkości stał się Mały. Mały jak dziecko, jak jeden z nas aby doświadczyć tego co jest ludzkie.
Radujmy się więc, że Bóg stał się jednym z nas. Tą radością dzielę się z Wami dzisiaj, a Wy podzielcie się ze swoimi najbliższymi.


NIECH GWIAZDA BETLEJEMSKA ROZJAŚNI NAM DROGĘ DO CHRYSTUSA MAŁEGO DZIECIĄTKA, A WIELKIEGO BOGA. BYŚMY RADOŚĆ MIELI TYLKO W NIM, TERAZ I NA WIECZNOŚĆ.
WSZYSTKIM, KTÓRZY TO CZYTAJĄ ŻYCZĘ BŁOGOSŁAWIEŃSTWA BOŻEJ DZIECINY, RADOŚCI TAKIEJ JAKĄ DOZNAŁA MATKA NAJŚWIĘTSZA, OPIEKI ŚW. JÓZEFA I ANIOŁÓW BOŻYCH.  NA NADCHODZĄCE ŚWIĘTA I NOWY 2013 ROK SKŁADA.
ANDRZEJ Z RODZINĄ

W WIGILIJNY WIECZÓR STAROPOLSKIM OBYCZAJEM DZIELĘ SIĘ Z WAMI OPŁATKIEM.

Drzewko wigilijne, które ozdabia świąteczny  dom,  niech napełni wonią wspomnień, każdy rodzinny dom.Prawdziwy św. Mikołaj niech przyniesie radość obdarowania wszystkich, których kochamy. Tak jak Bóg przyniósł nam radość obdarowania Swoim Synem Jezusem Chrystusem.

Chwałę Mu na wysokości nucą Anieli.

Posłuchajmy na koniec pięknej góralskiej kolędy, którą z upodobaniem śpiewał bł. Jan Paweł II.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz