wtorek, 3 lipca 2012

ODEZWA.

Do wszystkich ludzi dobrej woli.
 Do parafian parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Krojantach.
 Do wszystkich grup modlitewnych.
W związku z zaistniałym incydentem w szkole w Kłodawie. Z powodu którego cierpi wielu ludzi. A  cierpienie to, nie tylko dotyczy bezpośrednich  uczestników. Dotyczy również tych wszystkich, którym leży na sercu dobro Kościoła.
 Media jak zwykle okazały się niedościgłe w powielaniu sensacji i  nagłaśnianiu sprawy. Oby były takie chętne w pokazywaniu i ujawnianiu dobra i przybliżaniu dobrych przykładów i szlachetnych wzorców.
Zwracam się do wszystkich o objęcie gorącą i wytrwałą modlitwą wszystkich uczestników zajścia. Polecajmy Miłosierdziu Bożemu i wstawiennictwu Matki Najświętszej jak najlepsze rozwiązanie sprawy.
Jest to również czas do okazania Księdzu Proboszczowi solidarności, we wspólnym przeżywaniu trudnych chwil i zapewnienie Go o wsparciu modlitewnym.
Księże Piotrze jesteśmy z Tobą.
Myślą o Tobie i modlą się o wytrwałość dla Ciebie liczni Parafianie i inni ludzie.
MNIEJ UFNOŚĆ W PANU JEZUSIE I WSTAWIENNICTWIE MATKI NAJŚWIĘTSZEJ.
Bł. Janie Pawle. Módl się za nim.

1 komentarz:

  1. Polecamy Cię księże Piotrze patronce naszej parafii Matce Bożej Niepokalanie Poczętej odmawiając w naszych rodzinach różaniec.
    Jesteśmy z Tobą Pan Bóg przeznaczył Cię do nas umacniasz nas słowem Bożym .Ostatnio w ewangelii czytałeś ,że Pan Jezus dał klucze Piotrowi na którym zbudował Kościół a bramy piekielne go nie przemogą .Nikt nie jest w stanie zniszczyć Kościoła Chrystusowego .W tych trudnych jesteśmy z Tobą .Błogosławiony Księże Popiełuszko módl się za nim.

    OdpowiedzUsuń