wtorek, 1 marca 2011

Moje blogowanie

Minęło już nieco czasu od mojego ostatniego wpisu. Zastanawiam się chwilami czy warto było rozpoczynać pisanie tego bloga. Wciąż mało czasu, a może zwykłe lenistwo. I w jednym i w drugim jest zapisana prawda. Dużo pracy zawodowej. Pani Minister wciąż wymyśla nowe obciążenia. Przecież nauczyciele muszą udowadniać, że pracują, a nie zajmować się właściwą pracą edukacyjną. Zastanawiam się często, gdzie umieszczone będą kolejne tomy "radosnej twórczości", której nikt nie czyta.
W ciągu dnia w mym umyśle powstają różne ciekawe pomysły, wzniosłe myśli, ciekawe przemyślenia. Nadchodzi czas, gdy siadam i chcę to przelać na papier, wszystko znika. Kolejna fala obmyła "brzeg" mego umysłu i pozostało tylko wspomnienie, że coś niezwykłego powstało w moim umyśle.
Każdego dnia bombardują mnie setki różnych informacji. Dzisiaj moją uwagę przez chwilę przykuła w telewizji uroczystość z obchodów "Dnia Żołnierza Wyklętego" z udziałem Prezydenta. Nareszcie ci, o których mieliśmy zapomnieć, i których imiona miały zostać wymazane z historii. Znaleźli w kalendarzu dla siebie miejsce. Wciąż pozostaje ogromny niedosyt związany z tymi, którzy czynili krzywdę bohaterskim Polakom i fałszowali historię. Czas już na ujawnienie w pełni i potępienie tej zbrodni przeciwko Polskości i Polakom.
Trochę się dzisiaj rozpisałem. Do następnego spotkania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz