piątek, 27 czerwca 2014

Czartołomie - nowy asfalt.

W CZARTOŁOMIU W CZERWCU 2014 ROKU WYBUDOWANO, AŻ OK. 100 METRÓW DROGI ASFALTOWEJ O SZEROKOŚCI 3,5 METRA. WYCZYN GMINY ZASKOCZYŁ I ZADZIWIŁ MIESZKAŃCÓW NASZEJ WSI. JESTEŚMY WSZYSCY OSZOŁOMIENI DOKONANIEM NASZYCH WŁODARZY.
JEŻELI JEST TO KIEŁBASA WYBORCZA, TO JEST ONA CIĘŻKO STRAWNA I NIEDOPIECZONA. MÓWI STARE PRZYSŁOWIE: ( GMINO ) JAK CIĘ WIDZĄ TAK CIĘ PISZĄ.
GMINA, TO NIE TYLKO ŁADNY BUDYNEK W CHOJNICACH, SZTANDAROWE WSIE I WSIE, W KTÓRYCH MIESZKAJĄ NIEKTÓRE WPŁYWOWE OSOBY. TO RÓWNIEŻ MAŁE WIEJSKIE SPOŁECZNOŚCI, W KTÓRYCH MIESZKAŃCY NIE POTRAFIĄ ZAWALCZYĆ O SWOJE. A CZĘSTO, JAK COŚ MÓWIĄ, TO SIĘ ICH NIE SŁUCHA.

                                          POD TYM LINKIEM FILM Z WIZJI LOKALNEJ.

5 komentarzy:

 1. W Krojantach nie jest lepiej

  OdpowiedzUsuń
 2. To akurat pójście po najmniejszej linii oporu, bo wylać asfalt na inny asfalt (wcześniejszy) to na pewno nie taki problem, jak przygotować pod wylewkę cały nieutwardzony odcinek drogi. Voojt

  OdpowiedzUsuń
 3. o co chodzi...

  OdpowiedzUsuń
 4. widać wielki "katecheta"ma wakacje,do roboty z nim..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Osobiście, gdy piszę komentarze to zawsze się podpisuję. Taki komentarz sugeruje urzędnika, którego dotyczy poruszony w nim temat. Katecheta, tak. Wielki, to już za dużo napisane. Jestem prostym człowiekiem i nad nikim się nie wywyższam. Wakacje zaczęły się po publikacji tego posta. Na brak pracy nie mogę narzekać. Nie brakuje mi jej nawet w wakacje. A jako obywatel tej gminy mam prawo wypowiadać się w tematach, które dotyczą mnie i jej mieszkańców.

   Usuń